Масаж
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Масаж

Сеанс масажу - це не тільки приємний процес, але і у всіх відносинах корисна процедура. Користь масажу воістину багатогранна і комплексна. Масаж сприятливо впливає на шкіру, підшкірно-жировий шар, м'язи, суглоби, зв'язки і сухожилля, а також на кровоносну, лімфатичну, нервову і дихальну систему. Саме тому багато хто після масажу відчувають себе наче заново народилися. Звичайно, масаж буває різний, і масаж спини сильно відрізняється від масажу обличчя, але результат завжди один - користь. Прискорення регенерації та покращення лімфотоку - повернення до молодості !

Сортировать по:НазваниюЦене
На странице:
Антицеллюлитный массажАнтицеллюлитный массаж — это совокупность различных приёмов рефлекторного и механического воздействия на ткани в виде давления, трения, нажатия и вибрации, проводимых на поверхности зон поражённых целлюлитными отложениями.290 грн.
Антицелюлітний комплекс Антицелюлітний комплекс на 1 і 3 сеанси.870 грн.
Апаратний масаж по системі Східної медициниДія біоенергетичного масажера засноване на фундаментальних принципах вчення східної медицини про меридіани, в поєднанні з досягненнями сучасної науки в біоінформатиці, енергетиці, неврології та інших наукових дисциплінах.390 грн.
Баночный (вакуумный) массаж)Баночный массаж – это лечебная процедура, в основе которой лежит оказание активного воздействия на тело человека при помощи вакуума, который создается в специальной банке, предназначенной для массажа.280 грн.
Китайский массаж Гуа ШаМасаж Гуа ша - найдавніший вид китайського масажу, в якому певні точки і рефлекторні зони, розташовані на спині, голові і кінцівках, опрацьовуються за допомогою пластинки з кістки або нефриту, так званого гребінця гуа-ша.380 грн.
Курси професійнного масажу у Львовіпереваги: вже з другого заняття - практика на тілі1900 грн.
Лимфодренажный массаж (для беременных)массаж для беременных помогает снятию болевых ощущений в спине, способствует расслаблению напряженных мышц, успокаивающе действует на нервную систему, улучшает кровообращение и лимфоток.190 грн.
Масаж камінням (Стоун)Массаж камінням допомагає вгамувати біль у м'язах, позбутися мігрені, покращує роботу серцево-судинної системи, сприяє нормалізації артеріального тиску, допомагає забути про безсоння, покращує психологічний і психофізичний стан.290 грн.
Масаж спиниМасаж спини - незамінна процедура в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, дихальної, кровоносної, нервової, травної системи, а також при різних травмах хребта і суглобів.220 грн.
Медовий антицелюлітний массажКрім того, що медовий масаж справляється з целюлітом і являється прекрасним засобом для схуднення, варто згадати і оздоровчий ефект процедури - очищається кровеносна і лімфатична системи, що тягне за собою очищення, насичення і навіть омолодження.260 грн.
Медовый массажМедовый массаж – это уникальный вид массажа, который сочетает в себе как косметологические, так и лечебные свойства. Вместо массажного масла на тело наносится свежий, натуральный мед, иногда с добавлением нескольких капель эфирных масел.290 грн.
Общий массаж всего тела (оздоровительный)Массаж - это целостная терапия, которая воздействует как на тело, так и на нервную систему.280 грн.