+38(095)030-69-99; (032)2472220+38(063)4799583;+38(097)4550086
г. Львов, ул.Антоновича, 138 "Б", каб.34
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Апаратний масаж по системі Східної медицини

Дія біоенергетичного масажера засноване на фундаментальних принципах вчення східної медицини про меридіани, в поєднанні з досягненнями сучасної науки в біоінформатиці, енергетиці, неврології та інших наукових дисциплінах.
Цена390 грн.

Цена 390 грн.

 Завдяки використанню новітніх технологій він повністю моделює ефект таких традиційних методик східної медицина, як голковколювання, масаж Гуа-ша і туйна, припікання, тобто Чжень Цзю терапії, вакуумної терапії(банки), масаж камінням(стоун) і багато інших. Він направлено впливає на біологічно активні точки, збільшує швидкість і підвищує ефективність лікування, очищає меридіани, відновлює нормальну циркуляцію Ци і крові(Сює), підвищує енергію організму, відновлює баланс інь-ян внутрішніх органів. Дана методика ефективна для профілактики і лікування різних захворювань, а також профілактичної підтримки здоров'я.
Комфортне лікування і підтримку здоров'я: без ліків, без уколів, без болю, профілактика «трьох гіпер», позбавлення від болю, регуляція внутрішньої секреції, поліпшення сну, усунення проблем з хребтом, зміцнення статевої функції, уповільнення старіння, косметичний ефект, покращується крово- і лімфообіг , нормалізується обмін речовин в суглобах, глибоко розслабляються м'язи та сухожилля, масаж ефективний при різних болях в спині і суглобах, виводить з організму шлаки.
БЕЗПЕЧНИЙ І КОМФОРТНИЙ ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНИЙ МЕТОД: Повний контроль глибини впливу, відсутність ризику як для пацієнта, так і для майстра, який проводить процедуру. Імператорська насолода і ніжна турбота, це наша дивовижна технологія біоенергетичної терапії! Ми можемо все, що є традиційним у фізіотерапії, також можемо те, чого не може дати традиційна фізіотерапія. Ми змогли поєднати оздоровчі та лікувальні техніки в одну методику.
ПЕРЕВАГИ: очевидний ефект вже після першого сеансу.
Захворювання кісток і суглобів: захворювання шийного відділу хребта, запалення плечового суглоба, зміщення міжхребцевих дисків, ревматоїдний артрит, некроз головки стегнової кістки. Усунення патогенних факторів "вітру" і "холоду", підвищення позитивної Ян, виведення токсинів і шлаків.
Відновлення після спортивних травм: м'язові травми, травми сухожиль, вивихи, хронічна перевтома. Завдяки таким функціям як поліпшення прохідності в м'язах і сухожиллях, поліпшення колатерального течії, стимуляція кровообігу і усунення застоїв крові дана методика надає хороший відновлювальний ефект.

    Добавить отзыв
         
    Заполните обязательное поле
    Введите код с картинки
    Необходимо согласие на обработку персональных данных