Прилад "Акулайф" діагностики і лікування по системі Тибетської медицини
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Прилад "Акулайф" діагностики і лікування по системі Тибетської медицини

Прилад «Акулайф» ґрунтується на інформації медичного трактату «Хуан ді ній цзин» і являє собою поєднання основ традиційної китайської медицини, вчення про канали «цзін-ло».
Прилад "Акулайф" діагностики і лікування по системі Тибетської медицини
Цена11800 грн.

Цена 11800 грн.

Взаємодіючи на рефлекторні точки, розташовані на руці, можна відновити прохідність відповідних каналів і вилікуватися від різних захворювань .Важно орієнтуватися на прості, перевірені тисячоліттями факти: Коли енергетичні канали прохідні, біль відсутня, а когда з'являється,  канали непрохідні, забиті. При впливі на суглоби з'являється відповідна реакція організму.Після відновлення прохідності каналів захворювання повністю счезают. 

Особливості приладу «Акулайф":

• Пройшов випробування на практиці в традиційній китайській медицині.

• Ефективність і діагностична точність приладу - більше 90%.

• Надає на організм такий же вплив, як і акупунктура, не має побічних еффектов.

Стімулюючи канали та акупунктурні точки можна звільнити власну енергію організму, поліпшити кровообіг і циркуляцію енергії Ци, поліпшити стан здоровья. Унікальность приладу: Це унікальний оздоровчий прилад, заснований на принципах голкотерапії (традиційна китайська медицина). Дія "два в одному": діагностує хвороби і сприяє їх лікування. Точність діагнозу безпрецедентна - 90%! Простота в застосуванні. Вам не потрібно спеціальних знань, аналізу, додаткових пристосувань. Прилад видає результат. Користуючись схемою розташування акупунктурних точок на руках і показниками на екрані приладу, можна легко налаштувати відповідний режим. Прилад підходить для всієї вашої сем'ї. Прилад портативний і компактний, його можна застосовувати в будь-який зручний час і в будь-якому місціе.Побічні ефекти і ризик зараження відсутні. Електромагнітні хвилі приладу впливають на рідини організму, підвищуючи наш іммунітет.

Сертіфікація:

• отримання патенту на винахід 10 країнах світу (Китай, США, Японія, Австралія, Корея, Німеччина, Малайзія, Таїланд, Індонезія, Тайвань).

• Американський сертифікат FDA

• Сертифікат ЄС

• Сертифікат відповідності правилам «Належної виробничої практики» (GMP)

• Сертифікат відповідності вимогам ISO.

Всесвітня Федерація асоціацій акупунктури і моксатерапіі (WFAS) рекомендує прилад «Акулайф» .Використовуючи прилад протягом 30 хвилин в день ви зможете значно поліпшити стан свого організму. Близько мільйона людей, які брали участь в експериментальних випробуваннях цього приладу, вже поліпшили своє здоров'я. В апарат додається детальна інструкція з описом всіх рефлекторних точок і принципів впливу на них для оздоровлення різних органів, схуднення, підвищення опору сресовим ситуаціям, боротьби з пригніченим станом.

Функціі: Покращує циркуляцію крові, збільшує насичення крові киснем, збільшує кількість еритроцитів у крові, расщіряет кровоносні судини, покращує обмін веществ.Усілівает здатність м'язів до скорочення. Показаний в тому числі при параліче.Сніжает біль в суглобах, м'язах. Показаний при невралгії. Знижує біль при невралгії трійчастого нерва, зубний, м'язової, суглобовий боль.Показан при порушеннях перистальтики кишечника, при запорах, діарее.Улучшает функцію мочеіспусканія.Уменьшает запальні процеси, стимулює збільшення кількості лейкоцитів, підсилює здатність організму боротися з інфекціями. Нормалізує температуру при розвитку інфекціі.Еффектівно покращує фізіологічні функції в целом.Облегчает побічні ефекти, викликані прийомом лікарських препаратов.Цвет шкіри змінюється, змінюється її якість і виглядає так, ніби ви давно обслуговуєтеся в елітних косметологов.Способствует схудненню.

https://youtu.be/jnbt514iDAM
    Добавить отзыв
         
    Заполните обязательное поле
    Введите код с картинки
    Необходимо согласие на обработку персональных данных