Біорезонансна комп'ютерна дігностика всього организму
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Біорезонансна комп'ютерна дігностика всього организму

Системи нелінійної діагностики організму (NLS) - це самі передові медичні технології, які можна віднести до найдивовижніших і перспективніших досягнень медицини.
Біорезонансна комп'ютерна дігностика всього организму
Цена460 грн.

Цена 460 грн.

Кожен орган і кожна клітина володіють своїми власними, властивими лише їм специфічними коливаннями, які записані в пам'ять комп'ютера, і можуть бути виведені на екран у вигляді певного графіка. Будь-який патологічний процес також має притаманний тільки йому індивідуальний графік. У пам'ять комп'ютера записано значна кількість патологічних процесів з урахуванням ступеня вираженості, вікових, статевих та інших варіацій. Знявши частотні характеристики з органу, діагностична апаратура може порівняти їх за величиною спектральної схожості з еталонними процесами (здорові, патологічно змінені тканини, інфекційні агенти) і виявити найбільш близький патологічний процес або тенденцію до його виникнення.

Діагностична система також має унікальні можливості - провести комп'ютерне порівняння за спектральним характеристикам одномоментно всіх наявних в пам'яті комп'ютера препаратів, яких може бути до кількох тисяч, з характеристиками патологічного процесу, і тим самим виявити найбільш ефективно.

Опис роботи апарату Метатрон і методу біорезонансного обстеження:

Робота апарату зводиться до виявлення розбіжності вхідного - вихідного сигналу на певних частотах, індивідуальних для кожного органу в залежності від статі і віку пацієнта, а програма, що входить в комплекс, підбирає найбільш схожі зразки того чи іншого процесу. Природно, точність вимірювання залежить від якості обладнання, а точність класифікації процесу в організмі залежить від відповідності отриманих апаратурою даних зі статистичними стандартами.

Ця апаратура дозволяє проводити діагностику ранніх форм захворювань. Виявляти схильність до захворювань. Системи нелінійної діагностики, засновані на спектральному аналізі вихрових магнітних полів живих організмів і дають прекрасну можливість отримати найбільш повну інформацію про стан здоров'я на самих початкових етапах прояву захворювань.

Таку ранню і точну діагностику неможливо провести ніякими іншими способами: ні за допомогою УЗД, рентгену, ЯРМ, комп'ютерної томографії або будь-яких інших методів апаратної діагностики, які можуть виявити лише вже цілком сформований патологічний процес.

Апаратно-програмний комплекс "Метатрон" дозволяє не тільки зафіксувати і розшифрувати інформацію електромагнітних полів живих організмів, але і представити її на екрані монітора комп'ютера у вигляді віртуальної динамічної моделі органів в певних кольорах. Такі реальні зображення живих органів людини дають можливість не тільки проводити надранню діагностику, а й активно управляти гомеостазом.

Діагностична система "Метатрон" унікальна ще й тому, що може сама призначати оптимальне лікування при будь-якому захворюванні. Проводячи комп'ютерне порівняння за спектральним характеристикам відповідних хворих органів одномоментно з усіма наявними в пам'яті комп'ютера спектральними характеристиками лікувальних препаратів, система "Метатрон" відразу виявляє найбільш дієвий засіб для кожного конкретного захворювання.

Порівняння NLS-діагностики з традиційними методами:

УЗД, Ядерно-магнітний резонанс (ЯМР), Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Апарат біорезонансної діагностики Метатрон призначений для:

 • прогнозування етапів лікування і розвитку ускладнень;
 • точного визначення терапії у вирішенні проблем відновлення нормальної життєдіяльності організму;
 • вегетативно-резонансного тестування препаратів (індивідуальний підбір найбільш ефективних лікарських засобів по впливу на вогнище захворювання конкретної людини);
 • визначення алергічної навантаженість організму пацієнта (алергени);
 • розрахунку компенсаторних реакцій організму в цифровому вираженні після прийому медичних препаратів;

Апарат Метатрон дозволяє:

 •   отримати якісну оцінку функціонального стану організму в формі топочного аналізу;
 •   проконтролювати ефективність і результати здійснення самих різних методів терапевтичного впливу;
 •   оцінити адаптивні здібності організму;
 •   проводити аналіз динаміки змін функціонального стану організму протягом лікування;
 •   встановити первинність вогнища функціонального порушення;
 •   оцінити характер патології, використовуючи експертні системи;
 •   оцінити основні параметри гомеостазу.

NLS-аналіз Метатрон, на відміну від ЯМР і комп'ютерної томографії, не вимагає полів високої напруженості, а також високочастотного випромінювання, що застосовується при УЗД. Метод здається перспективним для вивчення метаболізму, зокрема, на клітинному рівні. З усіх методів апаратної діагностики NLS дає картину найбільшою мірою наближеною до патолого-анатомічної. Ця обставина, поряд з нешкідливістю, сприяє швидкому розвитку методу NLS-діагностики.

Видео - https://www.youtube.com/watch?v=sCSUCk8kQzE
Добавить отзыв
     
Заполните обязательное поле
Введите код с картинки
Необходимо согласие на обработку персональных данных