Масаж
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Масаж

Сеанс масажу - це не тільки приємний процес, але і у всіх відносинах корисна процедура. Користь масажу воістину багатогранна і комплексна. Масаж сприятливо впливає на шкіру, підшкірно-жировий шар, м'язи, суглоби, зв'язки і сухожилля, а також на кровоносну, лімфатичну, нервову і дихальну систему. Саме тому багато хто після масажу відчувають себе наче заново народилися. Звичайно, масаж буває різний, і масаж спини сильно відрізняється від масажу обличчя, але результат завжди один - користь. Прискорення регенерації та покращення лімфотоку - повернення до молодості !

Сортировать по:НазваниюЦенеНаличию
На странице:
Лімфодренажний масаж (для вагітних)масаж для вагітних допомагає зняттю больових відчуттів в спині, сприяє розслабленню напружених м'язів, заспокійливо діє на нервову систему, покращує кровообіг і лімфоток.190 грн.
Масаж спиниМасаж спини - незамінна процедура в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, дихальної, кровоносної, нервової, травної системи, а також при різних травмах хребта і суглобів.220 грн.
Баночний (вакуумний) масаж)Баночний масаж - це лікувальна процедура, в основі якої лежить надання активного впливу на тіло людини за допомогою вакууму, який створюється в спеціальній банці, призначеної для масажу.240 грн.
Медовий антицелюлітний массажКрім того, що медовий масаж справляється з целюлітом і являється прекрасним засобом для схуднення, варто згадати і оздоровчий ефект процедури - очищається кровеносна і лімфатична системи, що тягне за собою очищення, насичення і навіть омолодження.270 грн.
Медовий масажМедовий масаж - це унікальний вид масажу, який поєднує в собі як косметологічні, так і лікувальні властивості. Замість масажного масла на тіло наноситься свіжий, натуральний мед, іноді з додаванням кількох крапель ефірних масел.290 грн.
Масаж камінням (Стоун)Массаж камінням допомагає вгамувати біль у м'язах, позбутися мігрені, покращує роботу серцево-судинної системи, сприяє нормалізації артеріального тиску, допомагає забути про безсоння, покращує психологічний і психофізичний стан.290 грн.
Общий массаж всего тела (оздоровительный)Масаж - це цілісна терапія, яка впливає як на тіло, так і на нервову систему.290 грн.
Антицелюлітний масажАнтицелюлітний масаж - це сукупність різних прийомів рефлекторного і механічного впливу на тканини у вигляді тиску, тертя, натискання і вібрації, що проводяться на поверхні зон уражених целюлітними відкладеннями.290 грн.
Китайский массаж Гуа ШаМасаж Гуа ша - найдавніший вид китайського масажу, в якому певні точки і рефлекторні зони, розташовані на спині, голові і кінцівках, опрацьовуються за допомогою пластинки з кістки або нефриту, так званого гребінця гуа-ша.380 грн.
Апаратний масаж по системі Східної медициниДія біоенергетичного масажера засноване на фундаментальних принципах вчення східної медицини про меридіани, в поєднанні з досягненнями сучасної науки в біоінформатиці, енергетиці, неврології та інших наукових дисциплінах.390 грн.
Антицелюлітний комплекс Антицелюлітний комплекс на 1 і 3 сеанси.870 грн.
Курси професійнного масажу у Львовіпереваги: вже з другого заняття - практика на тілі1900 грн.