Апаратний масаж по системі Східної медицини
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Апаратний масаж по системі Східної медицини

Дія біоенергетичного масажера засноване на фундаментальних принципах вчення східної медицини про меридіани, в поєднанні з досягненнями сучасної науки в біоінформатиці, енергетиці, неврології та інших наукових дисциплінах.
Апаратний масаж по системі Східної медицини
Цена390 грн.

Цена 390 грн.

 Завдяки використанню новітніх технологій він повністю моделює ефект таких традиційних методик східної медицина, як голковколювання, масаж Гуа-ша і туйна, припікання, тобто Чжень Цзю терапії, вакуумної терапії(банки), масаж камінням(стоун) і багато інших. Він направлено впливає на біологічно активні точки, збільшує швидкість і підвищує ефективність лікування, очищає меридіани, відновлює нормальну циркуляцію Ци і крові(Сює), підвищує енергію організму, відновлює баланс інь-ян внутрішніх органів. Дана методика ефективна для профілактики і лікування різних захворювань, а також профілактичної підтримки здоров'я.
Комфортне лікування і підтримку здоров'я: без ліків, без уколів, без болю, профілактика «трьох гіпер», позбавлення від болю, регуляція внутрішньої секреції, поліпшення сну, усунення проблем з хребтом, зміцнення статевої функції, уповільнення старіння, косметичний ефект, покращується крово- і лімфообіг , нормалізується обмін речовин в суглобах, глибоко розслабляються м'язи та сухожилля, масаж ефективний при різних болях в спині і суглобах, виводить з організму шлаки.
БЕЗПЕЧНИЙ І КОМФОРТНИЙ ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНИЙ МЕТОД: Повний контроль глибини впливу, відсутність ризику як для пацієнта, так і для майстра, який проводить процедуру. Імператорська насолода і ніжна турбота, це наша дивовижна технологія біоенергетичної терапії! Ми можемо все, що є традиційним у фізіотерапії, також можемо те, чого не може дати традиційна фізіотерапія. Ми змогли поєднати оздоровчі та лікувальні техніки в одну методику.
ПЕРЕВАГИ: очевидний ефект вже після першого сеансу.
Захворювання кісток і суглобів: захворювання шийного відділу хребта, запалення плечового суглоба, зміщення міжхребцевих дисків, ревматоїдний артрит, некроз головки стегнової кістки. Усунення патогенних факторів "вітру" і "холоду", підвищення позитивної Ян, виведення токсинів і шлаків.
Відновлення після спортивних травм: м'язові травми, травми сухожиль, вивихи, хронічна перевтома. Завдяки таким функціям як поліпшення прохідності в м'язах і сухожиллях, поліпшення колатерального течії, стимуляція кровообігу і усунення застоїв крові дана методика надає хороший відновлювальний ефект.

    Добавить отзыв
         
    Заполните обязательное поле
    Введите код с картинки
    Необходимо согласие на обработку персональных данных