Китайський масаж Гуа-Ша
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Китайський масаж Гуа-Ша

Масаж Гуа ша - найдавніший вид китайського масажу, в якому певні точки і рефлекторні зони, розташовані на спині, голові і кінцівках, опрацьовуються за допомогою пластинки з кістки або нефриту, так званого гребінця гуа-ша.
Китайський масаж Гуа-Ша
Цена380 грн.

Цена 380 грн.

  Сеанс триває від 20 до 120 хвилин, і ефект від впливу настає відразу: спочатку пророблена зона червоніє, в тих місцях, де раніше відчувалася біль або дискомфорт, а потім з'являються внутрішні крововиливи. Пацієнт відчуває приємне тепло, а синці і плями повністю зникають через 5-6 днів.
  Після масажу не рекомендується протягом 6 годин приймати ванну або душ, але необхідно пити теплу воду, щоб забезпечити підвищений виведення токсинів з організму. Після сеансу може з'явитися сильна втома, як після фізичного навантаження (ефект впливу можна порівняти з бігом на довгу дистанцію). Масаж повторюють кілька разів до повного зникнення симптомів: болю і дискомфорту. Курс зазвичай включає 5 - 10 сеансів і проводиться профілактично 1 раз в рік.
  Слід зауважити, що масаж гуаш впливає не тільки на конкретні патологічні процеси, але і на весь організм в цілому. Він нормалізує роботу внутрішніх органів, покращує обмінні процеси, підвищує імунітет і сповільнює процеси старіння. У Китаї, де масаж гуаш особливо популярний, він широко використовується в косметології, так як помітно покращує стан шкіри - за рахунок виведення токсинів забирається пігментація, вугрі, відбувається підтяжка і омолодження шкіри. Відзначається сприятливий вплив на нервову систему: поліпшується сон, знімається тривожність, поліпшується апетит, підвищується загальний тонус.
  Протипоказання до застосування масажу гуаша: алергічні та інфекційні захворювання шкіри; тромбоцитопенія; відкриті рани на поверхні шкіри, зниження функції нирок; високий артеріальний тиск і вагітність.

https://youtu.be/0pNOXeJDpWQ
    Добавить отзыв
         
    Заполните обязательное поле
    Введите код с картинки
    Необходимо согласие на обработку персональных данных