Курси професійного масажу у Львові
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Курси професійного масажу у Львові

переваги: вже з другого заняття - практика на тілі
Курси професійного масажу у Львові
Цена1900 грн.

Цена 1900 грн.

 Ще кілька років тому на масаж йшли або хворі, або спортсмени, або релакс в санаторіях. Зараз попит на цю послугу зріс кратно з розумінням того, що бути здоровим, превентувати хворобу набагато краще і дешевше. На наших курсах віковий ценз від 14 до 76 років, як чоловіки, так і жінки. Приходять як з незакінченою середньою освітою, так і з вищою. Майже в кожному наборі присутні практикуючі лікарі та медичні працівники. В основному мета приходу, це бажання оволодіти новою професією, як для перекваліфікації, так і для додаткового заробітку. Також приходять навчитися масажу, тому що вартість курсів покриває 10-12 сеансів масажу. А масаж потрібен бабусі після інсульту, або немовляті, ось хтось із членів сім'ї, відчуваючи свої руки, йде на курси масажу. Протягом 20 занять, 5 днів на тиждень, приблизно до 2-х годин тривалістю і компактними групами до 4-х чоловік ми навчаємо масажу. Лише перше заняття наполовину практичне, з другого заняття постійна практика на живих людях. Курс побудований таким чином, що в нього входять рухи і способи більшості існуючих шкіл масажу (Шведська, Фінська, Східна і т.д.). Теорія добре, проте клієнти Вам платять не за знання про масажі, а за конкретні відчуття і результати. Даються загальні поняття Східної медицини, вчимо для початку до 10 загальних, балансуючих акупунктурних точок, щоб студент відчув їх цілющу дію. Також даємо знання про рекламу, маркетинг, менеджмент, тому що багато хто вперше виходять на ринок і не знає які перші кроки необхідно робити для розвитку своєї справи, адже піти в «кабалу» (наєм) багато розуму не треба і скоро всі рухи будуть вбиті в гонитві за заробітком і економією часу. По закінченню курсів кожен випускник готовий провести платний масаж.

За умови, що випускник практикує, ми проводимо підвищення кваліфікації. Протягом 2 - х етапів по 3 дня ми даємо повні знання і практику по вакуумному (баночному) масажу, стоун терапії, обгортуванню(глина, ламына Китайський масаж Гуа Ша, масаж обличчя, особливості масажу дітям і вагітним (лімфодренажний), Шиацу та ін. Пройшовши ці курси ми рыя), видаємо Свідоцтво «масажиста широкого профілю».

 Дуже приємно бачити своїх випускників на ринку масажу і не тільки у Львівській області. У нас навчалися з Закарпатської, Івано-Франківської, Запорізької, Луганської, Тернопільської та ін. областей нашоъ держави.

Маємо досвід з навчання осіб зі слабким (падаючим) зором.

Ще проводимо набір за старою ціною.
 • практичны заняття
  практичны заняття
 • Вакуумний
  Вакуумний
 • навчання масажу рук
  навчання масажу рук
 • всліпу
  всліпу
 • іспит
  іспит
 • випускники
  випускники
Отзывы
26.06.2018
Юліанна
     
Кожне заняття цікаве та повчальне. Отримала не тільки знання з масажу, але й з питань - на рахунок життя та поведінки людей. Хочу подякувати Богу за зустріч з такими людьми. А, Сергію Валентиновичу та Світлані Іванівній за професіоналізм у навчанні, за підтримку та допомогу. Дякую вам за навчання і мого майбутнього синочка).
09.03.2018
Варава Людмила
     
Сергій Валентинович,Світлана Іванівна навчають не тільки професії масажиста. Індивідуальний підхід до кожного, індивідуальне ставлення до здоров"я кожної людини, - такий підхід наголошують Майстри масажу. Спасибі Вам за школу. Побільше учнів-послідовників.
09.03.2018
Божена
     
Дякую Світлані Іванівні та Сергію Валентиновичу за якісне, інтенсивне і цікаве навчання.
20.11.2017
Anciclox
     
Давно искал эту информацию<a href=http://agrolinepro.r...ures-of-equipment>;,</a>
27.03.2017
Жаннэта
     
Спасибо вам за учебу ­в школе АТЛАНТ я реко­мендую всем своим дру­зьям на сайтах.Вы учи­те быть профессионала­ми .Очень благодарна ­тому чему вы меня на ­школе массажа научили­ помогает.Еще раз спа­сибо вам .Хорошего дн­я.
Матвейко Жаннэта.­
19.03.2017
Маргарита
     
Школа "Атлант" - концентрат знаний, авторская работающая методика, отличные преподаватели.
Теперь мои руки инструмент, который всегда со мной. После сеанса видеть радость и облегчение на лицах своих клиентов - бесценно.
Сергей Валентинович и Светлана Ивановна, спасибо за обучение и поддержку после завершения обучения.
09.02.2017
Татьяна Агашкова
     
Увлекалась массажем...надцать лет,но мечтала о толковом,граммотном учителе.И как кричал барсук из мультфильма-МОЛИТВА ПОЧУТА!!!Ура,я получила все,что хотела.Школу,УЧИТЕЛЯ от Бога,прекрасную группу,а самое главное самую лучшую проффессию.Огромное Вам спасибо Сергей Валентинович и Светлана Ивановна.С уважением Татьяна.А.
01.02.2017
Тетяна
     
Із задоволенням пройшла курс масажу.
Сподобався підхід, кожне заняття - це відточування техніки.
Вдячна за отримані навички та знання не тільки з масажу,
а й з питань психології людини.
Добавить отзыв
     
Заполните обязательное поле
Введите код с картинки
Необходимо согласие на обработку персональных данных