Медовий масаж
Мы работаем :
Пн-Сб с 10:00 до 20:00

Медовий масаж

Медовий масаж - це унікальний вид масажу, який поєднує в собі як косметологічні, так і лікувальні властивості. Замість масажного масла на тіло наноситься свіжий, натуральний мед, іноді з додаванням кількох крапель ефірних масел.
Медовий масаж
Цена290 грн.

Цена 290 грн.

 З давніх часів добре відомо цілющу дію меду на організм. Саме на цьому і базується метод медового масажу, під час якого шкіра насичується усіма наявними в меді мікроелементами. Після цього, в верхніх підшкірних шарах мед починає працювати як магніт - він накопичує в собі токсини, солі, шлаки, і витягується з організму за допомогою спеціальної масажної техніки. Результат візуально помітний - через якийсь час на долонях масажиста утворюється в'язке біло-сіру речовину. Це говорить про те, що масаж виконується правильно і організм очищається.

показання:

Розумова і фізична втома,психологічні захворювання,порушення сну,мігрені,зайва вага,целюліт,остеохондроз,радикуліт,вегето-судинна дистонія,порушення роботи внутрішніх органів,артроз великих суглобів,ослаблення імунітету,болю в хребті.


Основні протипоказання:

- Алергія на мед інші продукти бджільництва

- порушення згортання крові

- підвищена рослинність волосся в зоні масажу

- захворювання шкіри (інфекція, грибок)

 

Медовий масаж сприяє очищенню організму від шлаків, солей, токсинів, підвищенню імунітету. Уже після першого сеансу відбувається прискорення обміну речовин, розгладження підшкірних ущільнень, поліпшення загального стану шкіри.

 

Особливо ефективний цей вид масажу в боротьбі з надлишковою вагою і целюлітом (тому його часто включають в антицелюлітну програму), а також як профілактичний метод простудних захворювань.

 

Рекомендований курс медового масажу 7 сеансів.

 

    Добавить отзыв
         
    Заполните обязательное поле
    Введите код с картинки
    Необходимо согласие на обработку персональных данных